Aktuality

Setkání folklorních generací 2021

Zveme všechny, kteří spojili své životy s folklorním souborem, zažívali chvíle  plné hudby, tance, smíchu, skvělých kamarádství a mnohdy přátelství na celý život. Setkávali jsme se na společných vystoupeních, folklorních festivalech a besedách u cimbálu. Přijďte si tyto chvíle připomenout a setkat se s kolegy, které čas zavál do různých  koutů, ale v srdci stále mají místo pro folklór a v hlavě spoustu vzpomínek. 
Pevně věříme, že se nezhorší koronavirové opojení a že budeme mít možnost i chuť se pobavit. Proto připravujeme událost, kterou si jistě nenecháte ujít!
Rezervace vstupenek na brno@fosjanosik.cz
 celý článek

Budeme rádi, když navštívíte 4. ročník setkání folklorních generací v plném počtu.  Naše předchozí večery se setkaly s velkým ohlasem a tak jsme se rozhodli přizvat všechny naše kamarády a soukmenovce, kterým není lhostejná láska k naší kultuře, odkazu předků, nádherná hudba a tanec. Pokud se dostavíte s dobrou náladou, tak se můžete těšit bez povinností  na  milovníky folklóru, se kterými jste se setkávali na společných akcích, folklórních festivalech a dalších událostech, při kterých se sešly soubory, pěstující v lidech lásku k hudbě a tanci.

KDY:  sobota 4. září 2021, začátek 19.30 hodin

KDE: Kongresové centrum Semilasso, Brno – Královo Pole

Večer nám zpestří cimbálové muziky Mirko Otáhala a Lubomíra Graffe, zapívá mužský sbor Mužáci Brno s vedoucím Jindrou Hovorkou, vystoupí FS Jánošíček, DTS Ondrášek a večerem nás bude provázet David Pavlíček z Uherského Hradiště.

Předprodej vstupenek:  VSTUPNÉ 250,-  a 200,- Kč.

  • Osobně je možné vstupenky zakoupit v předprodeji Mini Garage (muzeum autíček), Tábor 943/14, Brno, (www.minigarageBrno.cz; info@minigaragebrno.cz) (otevřeno: ÚT až PÁ 15.00 – 19.00 hodin / SO, NE 10.00 – 18.00 hodin).
  • Vstupenka do přízemí 250,- Kč, galerie 200,- Kč. Po předložení průkazu mají senioři a členové FOS Jánošík slevu 50%.
  • Pokladna v KC Semilasso bude otevřena od 18.00 hodin, platbu bude možné realizovat pouze hotově.           
  •                                                                                                                  bližší info www.fosjanosik.cz

adresa:
Bulharská 2172/122
612 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447