Historie vystoupení

Školní rok 2023/24 

4. 5. 24 Brno - Vinohrady - SLAVNOSTI VÍNA

13. 4. 24  Velké Němčice - POSEZENÍ U CIMBÁLU

9. 4. 24 Brno - 10. ročník folklorního festivalu JUDROVSKÁ VONIČKA, Kulturní centrum Brno - Jundrov 

14. 3. 24 Brno - Mateřská škola Neklež 1a, Brno - Líšeň

7. 1. 24 Brno - Městské divadlo Brno - TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT - natáčení České televize

8. 12. 23 Brno - BVV - VÁNOČNÍ TRHY 2023

2. 12. 23 Brno - divadlo Barka - NAŠE VÁNOCE - společné vystoupení s DFS Margaréta z Malinova

12. 11. 23 Brno - Společenské centrum Bystrc - benefiční koncert ZPÍVÁNÍ PRO JULII

21. 10. 23 Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU 

23. 9. 23 Třebíč - BRAMBOROBRANÍ 2023

9. 9. 23  Komorní Hrádek - Den otevřených dveří státního zámku Komorní Hrádek

Školní rok 2022/23 

7.7.23  Rožnov pod Radhoštěm - ROŽNOVSKÉ SLAVNOSTI 2023

3. 6. 23  Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

28. 5. 23 - Újezd u Brna - FOLKLORNÍ FESTIVAL 2023

27.  5.  23 Brno - Domov pro seniory Bystrc Foltýnova

9. 1. 23 Brno - Městské divadlo Brno - TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT - natáčení České televize

16. 12. 22 Brno - Červený kostel VÁNOČNÍ KONCERT se Soláněm

9. 12. 22 Brno - Setkání generací důchodců Medlánek - KC Sýpka

27. 11. 22 Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Vánoční besídka na téma LOUČÍME SE S KAMARÁDY

11. 11. 22 Brno - Šelepka pro  Komunitní centrum pro válečné veterány - DEN VETERÁNŮ

8.-9. 11. 22 Brno - Lesná - natáčení České televize art - vánoční koncert VUS Ondráš Cesta světla + zpěváčci z Ondrášku

5. 11. 22 Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU 

29. 10. 22 Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Beseda u cimbálu pro rodiče a přátele Ondrášku

28. 10. 22 Brno – divadlo Reduta - 15. výročí založení souboru OBRÁZKY ZE ŽIVOTA ONDRÁŠKU

10. 9. 22 Komorní Hrádek - Den otevřených dveří státního zámku Komorní Hrádek

Školní rok 2021/22 

27. 8. 22 Brno - F SCÉNA 2022 - činoherní scéna Městského divadla Brno

10. - 12. 6. 22 Rožnov pod Radhoštěm - ONDRÁŠOVA VALAŠKA 2022

28. 5. 22 Brno - Domov pro seniory Bystrc Foltýnova

20..5. 22 Brno - KC Semilasso - společné vystoupení s VUS Ondráš ONDRÁŠ(CI)

18. 5. 22 Brno - U královny Elišky - KONFERENCE LETECTVO 2022 Univerzity obrany Brno

1. 5. 22 Moravská Nová Ves - DEN LIDOVÝCH ŘEMESEL

21. 4. 22 Brno - HISTORICKÝ PRŮVOD PŘI PŘÍLEŽITOSTI OTEVŘENÍ PALÁCE ŠLECHTIČEN  

17. 4. 22 Brno - VELIKONOČNÍ SLAVNOSTI V BRNĚ    

 9. 4. 22  Velké Němčice - POSEZENÍ U CIMBÁLU

3. 1. 22  Česká televize natáčení v Hruškách po tornádu 2021 pro TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT v MdB - uvedený 9. 1. 2022

11. 11. 21 Komunitní centrum pro válečné veterány - DEN VETERÁNŮ a oslava 95. narozenin veterána

15. 10. 21 Česká televize pořad SAMA DOMA

4. 9. 21  Slup u Znojma - SLAVNOSTI CHLEBA 2021

4. 9. 21  Brno - KC Smeilasso - SETKÁNÍ GENERACÍ VSPT JÁNOŠÍK A VUS ONDRÁŠ 

Školní rok 2020/21 

Z důvodu celosvětové pandemie COVID-19 byla vystoupení  v roce  2020 zrušena.

11. - 13. 9. 20  Rožnov pod Radhoštěm - 3. ročník festivalu ONDRÁŠOVA VALAŠKA 

Školní rok 2019/20

7. 1. Brno - Tříkrálový průvod Brnem pro Diecézní charitu Brno

5. 1. 20 Brno - Městské divadlo Brno - TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT - natáčení České televize

 1. 12. 19  Brno - Divadlo Barka benefiční vystoupení ONDRÁŠEK PRO LUKÁŠKA

30. 11. 19  Brno - Šelepka - vystoupení cimbálové muziky na Mikulášské nadílce DPmB

16. 11. 19  Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU - společné vystoupení s DFS Mladinka z Plzně

14. 9. 19  Ostrava - Třebovice - Folklorní festival TŘEBOVICKÝ KOLÁČ

7. 9. 19  Velká Bystřice - Folklorní festival LIDOVÝ ROK

1. 9. 19  Brno - JIHOMORAVSKÉ DOŽÍNKY 2019

Školní rok 2018/19

15. - 18. 8. 19 Červený Kostelec - Mezinárodní folklorní festival

23. 6. 19  Všechovice - Vítání občánků

16. 6. 19  Krumvíř - Folklorní slavnosti Kraj beze stínu

1. 6. 19  Brno - Dětský den Fakultní nemocnice Brno - park na Obilním trhu

1. 6. 19  Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

3.-5. 5. 19  Plzeň - Slavnosti svobody * společné vystoupení s DFS Mladinka z Plzně

16. 4. 19  Brno - Velikonoční slavnosti na náměstí Svobody

13. 4. 19  Brno - Mendlova uverzita Brno

15. 12. 18  Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Vánoční besídka na téma AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

7. 12. 18  Brno - Setkání generací důchodců Medlánek - KC Sýpka

2. 12. 18  Brno - Divadlo Barka benefiční vystoupení ONDRÁŠEK PRO JASMÍNKU

13. 9. 18  Brno - Fait Gallery Vaňkovka - Nadační fond Modrý hroch

7. 9. 18  Brno - Vinohrady - Vozíkohraní pro Ligu vozíčkářů

2. 9. 18  Brno - Mezinárodní folklorní festival Brno

Školní rok 2017/18

6. - 13. 7. 18  zahraniční zájezd do Itálie, mestěčko Berceto v Parmských horách

 9. 6. 18   Rožnov pod Radhoštěm - 2. ročník festivalu ONDRÁŠOVA VALAŠKA 

 2. 6. 18   Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

26. 5. 18   Křenovice u Slavkova - Folklorní festival Pod křenovskó májó

11. 5. 18   Brno - divadlo Radost - společné vystoupení s VUS Ondráš - ONDRÁŠ(K)OVÁNÍ

21. 4. 18   Brno - KD Charbulova - společné vystoupení s DFS Poničan

8. 4. 18   Trenčín - Kino Hviezda - společné vystoupení s DFS Trenčan

16. 12. 17   Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Vánoční besídka na téma CIRKUS a KOLOTOČÁŘI

3. 12. 17   Brno - Divadlo Barka benefiční vystoupení ONDRÁŠEK PRO DANIELKA

25. 11. 17   Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU

2. 10. 17   Břeclav - Svatováclavské slavnosti v Břeclavi

Školní rok 2016/17

9. 9. 17  Velká Bíteš - Setkání na Podhorácku

8. 9. 17  Brno - Vinohrady - Vozíkohraní pro Ligu vozíčkářů

26. 8. 17  Brno - Mezinárodní folklorní festival Brno

9. - 11. 6. 17  Slovensko - Poniky u Banské Bystrice - Dětský folklorní festival Zdola ponickýho mlyna

3. 6. 17  Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

19. - 21. 5. 17  Pobyt DFS Radosť z Trenčína v Brně - společné vystoupení v divadle Radost     

29. 4. 17  Strážnice - Krajského kolo postupové přehlídky soutěže Dětských folklorních souborů

9. 4. 17 Brno - postupová soutěž Dětských folklorních souborů  z Brna KD Charbulova

6. 4.. 17 Brno - Střední škola Charbulova 

26. 11. 16 Brno – divadlo Reduta - 10. výročí založení souboru ONDRÁŠEK TANČÍ, ONDRÁŠEL SLAVÍ ... už 10 let

3. 12. 16  Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Beseda u cimbálu pro rodiče a přátele Ondrášku

Školní rok 2015/16

     4. 9. 16    Svitavy - Svitavská pouť ke svatému Jiljí

   27. 8. 16    Brno - Mezinárodní folklorní festival Brno

17. - 18. 6. 16  Kašava - Fryšták folklorní festival

11. - 12. 6. 16  Rožnov pod Radhoštěm - 1. ročník festivalu ONDRÁŠOVA VALAŠKA

      4. 6. 16    Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

      1. 6. 16     Brno - náměstí Svobody - Brno - město uprostřed Evropy

    16. 4. 16    Brno - Domov pro seniory Bystrc Foltýnova

      3. 4. 16    Brno - pěvecká soutěž Černovický zpěváček KD U lípy ul. Charbulova

   19. 12. 15    Brno - KC Sýpka v Medlánkách - Vánoční besídka na téma POHÁDKY

   22. 11. 15    Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU

Školní rok 2014/15

      5. 9. 15      Slup u Znojma - Slavnosti chleba

      2. 9. 15      Letonice

29. - 30. 8. 15  Brno - Mezinárodní folklorní festival Brno

  8. - 9. 8. 15    Rožnov pod Radhoštěm - Mezinárodní folklorní festival Jánošíkův dukát

25.- 26. 6. 15   F Scéna - Špilberk a Stará radnice v Brně

  6. - 7. 6. 15     Rožnov pod Radhoštěm - Dozvuky Rožnovské valašky

     30. 5. 15     Brno - Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

     26. 5. 15     Brno - Vysoké učení technické

     23. 5. 15     Slovensko - Kúty - festival Za Kútama na vršečku

     15. 5. 15     Brno - Kulturní dům v Líšni

     18. 4. 15     Brno - postupová soutěž Dětských folklorních souborů  z Brna KD Charbulova

     14. 4. 15     Brno - Domov pro seniory KOCIÁNKA  

     22. 3. 15     Brno - pěvecká soutěž Černovický zpěváček KD U lípy ul. Charbulova

   23. 12. 14     Brno - Vánoce na Nové radnici    

   20. 12. 14     Brno - Vánoční besídka KC Sýpka v Medlánkách

   13. 12. 14      Brno - Vánoční trhy 2014 Brněnské výstaviště

   30. 11. 14     Brno - Zoologická zahrada

   29. 11. 14      Brno – Dům seniorů Bystrc Foltýnova

   23. 11. 14      Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU

   12. 10. 14      Janáčkovo divadlo Brno - ONDRÁŠOVSKÉ OZVĚNY- oslavy 60. výročí založení VUS Ondráš

Školní rok 2013/14

                   6. 9. 14      Slup u Znojma - Slavnosti chleba         

           30.-31. 8. 14      Brno - Mezinárodní folklorní festival Brno    

                  26. 6. 14     Brno - Špilberk - zahájení F SCÉNY 2014        

                7.-8. 6. 14     Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovská valaška

                  15. 4. 14      Brno - Domov pro seniory KOCIÁNKA

      3. 4. 14      Brno - přehlídka Dětských folklorních souborů Judrovská vonička          

    23. 3. 14      Brno - pěvecká soutěž Černovický zpěváček KD U lípy ul. Charbulova

   23. 12. 13     Brno - Vánoce na Nové radnici

   15. 12. 13     Brno - Vánoční besídka KD U lípy ul. Charbulova

   12. 12. 13     Brno - Vánoční trhy 2013 Brněnské výstaviště

     5. 12. 13     Brno - divadlo Reduta  ŽIJEME V JEDNOM MĚSTĚ

   24. 11. 13     Brno - KC Semilasso  NA LIDOVÚ NOTEČKU

   23. 11. 13     Brno - Líšeň

      7. 9. 13     Slup u Znojma – Slavnosti chleba       

Školní rok 2012/13

 31.8.-1.9. 13    Brno – Mezinárodní folklorní festival Brno

    7.-9. 6. 13    Rožnov pod Radhoštěm - Ondrášova valaška

        1. 6. 13     Brno – Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

      18. 5. 13     Brno – Pisárky

      14. 5. 13     Brno - Domov pro seniory KOCIÁNKA

        3. 5. 13     Letonice

      20. 4. 13     Brno – postupová soutěž Dětských folklorních souborů  z Brna KD Charbulova

     23. 12. 12     Brno – Vánoce na Nové radnici    

     15. 12. 12     Brno – Dům seniorů Bystrc Foltýnova

       6. 12. 12     Brno – divadlo Reduta ŽIJEME V JEDNOM MĚSTĚ

       2. 12. 12     Brno – KC Semilasso NA LIDOVÚ NOTEČKU

        8. 9. 12     Slup u Znojma – Slavnosti chleba

Školní rok 2011/12

     1.-2. 9. 12     Brno – Mezinárodní folklorní festival Brno

  8.-10. 6. 12     Rožnov pod Radhoštěm - Ondrášova valaška

        2. 6. 12     Brno – Dětský den ÚMČ Brno - Medlánky

     20. 12. 11    Brno - Vánoční besídka Klub Univerzity obrany

      11. 12. 11    Brno – divadlo Reduta - 5. výročí založení souboru

      27. 11. 11    Brno – KC Semilasso NA LIDOVÚ NOTEČKU

Školní rok 2010/11

        11. 6. 11    Lipník nad Bečvou 

         4. 6. 11    Rožnov pod Radhoštěm - Ondrášova valaška        

       10. 5. 11    Brno – Starý Lískovec

     19. 12. 10    Brno – Stará radnice

     28. 11. 10    Brno – KC Semilasso NA LIDOVÚ NOTEČKU

     27. 11. 10    Brno – divadlo Barka    

Školní rok 2009/10

12.-13. 6. 10    Rožnov pod Radhoštěm - Ondrášova valaška      

       4. 6. 10     Brno - náměstí Svobody – Brno - město uprostřed Evropy

       9. 5. 10     Brno - divadlo Bolka Polívky

       8. 5. 10     Brno - SVČ Lužánky

     26. 3. 10     Brno - Maloměřice

      26. 1. 10     Brno - Starý Lískovec 

     8. 12. 09     Brno - Vánoční besídka Klub Univerzity obrany

     1. 12. 09     Rosice - Domov seniorů

    26. 9. 09     Ivančice 

Školní rok 2008/09 

     12. 6. 09    Ostrovačice   

      6. 6. 09     Brno - náměstí Svobody – Brno - město uprostřed Evroply

     31. 3. 09     Brno - KC Semilasso - první společné vystoupení s VUS Ondráš - JARNÍ SEMILASSO

     9. 12. 08     Brno - Vánoční besídka Klub Univerzity obrany

adresa:
Obřanská 646/13
Maloměřice, 614 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447